Neden Gergi Tavan Tercih Etmelisiniz

Neden gergi tavan tercih etmelisiniz gibi sorularınız için ürünün ne kadar avantajlarla dolu olduğuna bakabilirsiniz. Evinizin darbe almış, eskimiş tavanı var ise normal duvar tadilatı yaptırmak yerine daha uygun fiyata daha modern ve farklı görünüşe sahip tavana sahip olabilirsiniz.

Gergi tavanın malzemeleri oldukça azdır. Kumaşın gerileceği alan havuzu alçıpandan yapılır. Havuzu şekline göre ısı ile gerilmiş kumaş alüminyum profillerle tutturulur. Tüm bu işlem bir gün sürer ve kurulumdan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özel desenler ya da görsel baskı uygulanabilir. Kullanılan malzemelerde kimyasal madde ya da toz kullanılmaz bu sebeple insan sağlığı için uygundur. Bebek odasında güvenle kullanılabilir.

Gergi Tavan Çiçek Modelleri

Kendinden desenli modeller de oldukça fazla tercih edilir. Hem ferah bir hava hem de güzel bir görüntü sunan çiçek modeller evlerin salonlarında sıkça görülür. Üzerindeki baskı zamanla canlılığını yitirmez ya da rengi solmaz.

Aydınlatma için de kullanılan gergi tavanlar daha pek çok işleve sahiptir. İnternet bağlantısı, alarm, havalandırma gibi sistemler eklenebilir. Neden gergi tavan tercih etmelisiniz araştırması yaparken karşınıza daha pek çok avantaj çıkar.

Gergi tavan yapımında kullanılan malzemeler geri dönüşümlü olduğundan aynı zamanda doğa dostudur. Montajı bir günde biterken taşınma durumunda da yer değiştirmesi kolaydır.

Yapım sırasında tadilat olmadığı için ortamda bulunan eşyalara hiçbir zarar vermez.

Gergi Tavan Desenleri

Teknolojinin gelişmesiyle pek çok farklı desen ve tasarım da ortaya çıkmıştır. Her yıl yeni trendlere göre desenler belirlenir. Bir yıl çiçekli desenler moda olurken diğer yıl doğa görselleri trend olabilir.

Tasarım ve desen değişebilse de ürünün kalitesi ve işlevselliği asla değişmez. Neden gergi tavan tercih etmelisiniz sorusunun cevabı alacağınız verimde gizlidir.

Suya ve neme dayanıklı olduğu için rutubet oluşumunu da engeller. Isı yalıtımı yaparak ortamın sıcaklık dengesine yardımcı olur.

Hem görsel şölen sunan hem de birçok avantajı olan gergi tavan oldukça da ekonomiktir. Sipariş verdikten sonra kısa sürede ürün elinize ulaşmış olur. Kurulum hızlı bir şekilde gerçekleşir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir