Lightbox

Lightbox firmaların reklam yapmak amacıyla kullandığı ışıklı panel sistemleridir. Yalnızca reklam için değil dekoratif amaçla da kullanılırlar. Reklam panelleri kumaş baskıyla oluşturulur ve ışıklı olurlar.Kumaşların üzerine görseller UV baskı yöntemi kullanılarak uygulanır. Led ışıklar ile de aydınlatma sağlanır. Paneldeki ledler oldukça yüksek bir oranda ışık sağlarlar ve görsel uzaktan dikkat çekecek bir şekilde ışıklandırılmış olur. Panellerin kendilerinin üretildiği malzeme de çoğunlukla alüminyum olur.Tek taraflı, çift taraflı, ayaklı ve özel tasarım modeller vardır ve ihtiyaca göre dilediğinizi modeli seçebilirsiniz. Tek taraflı tercih ederseniz görsel baskı yalnızca ön yüzeye uygulanır ve bu şekilde kullanılır. Tek taraflı olduğu için dilerseniz duvara da monte edebilirsiniz. Işıklı reklam panosu çift taraflı baskı olarak kullanılabilir.Çift tarafında da baskı bulunan panolar ayaklı veya askılı olarak kullanılırlar. Özel tasarım isterseniz küp şeklinde, daire şeklinde gibi farklı şekilde olan panolar kullanabilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra kurulum aşaması kolay ve hızlı olur.Her ortamda rahat bir şekilde kullanılabilen panolar farklı boyutlarda üretilirler. Kumaşın tutturulması için özel bölümler vardır ve led ışıklar da panelin iç kısmında bulunurlar.Üzerinde görsel baskı olan kumaş panele gerildiğinde led ışıklar arkadan kumaşı aydınlatır ve kusursuz bir görüntü ortaya çıkar. Kendi özel tasarım modelinizi kurulumdan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uzun süre kullanılan panolar dayanıklıdırlar.

Lightbox Pano

Ledbox dilediğiniz görseli baskı uygulayabileceğiniz ışıklı panolardır ve ihtiyaca göre farklı modellere sahiptir. Bir mekan sahibiyseniz ve etkili bir tanıtım yapmak istiyorsanız tek taraflı panoları tercih edebilirsiniz.Tek taraflı panolar dış cephe ya da iç cephelerde duvara asılı olarak kullanılabilirler. Kurulumu oldukça kolaydır ve dilerseniz üzerindeki görsel baskıyı da değiştirerek kullanabilirsiniz. Tanıtım için değil ev ya da iş yeri dekorasyonu amaçlı da kullanılabilirler.Ayaklı pano modelleri herhangi bir yere asılı durmadan kendi başına durabilen modellerdir. Şık görünümleriyle kaliteli reklam araçlarıdır. Küp şeklinde olan panoların kullanımı da oldukça fazladır. Eğer küp şeklinde tercih ederseniz 4 veya 5 adet görsel uygulaması yapabilirsiniz. Yeni nesil tabela artık tüm sektörlerde kullanılmaktadır ve makul fiyatlar ile dikkat çekici reklam yapmanızı sağlar.Bir diğer pano modeli de dinamik panolardır. Pano ledler ile ışıklandırılır ve ışıklandırma sırasında led lambalara hareket verilir. Bu şekilde oldukça dikkat çekici bir reklam panosu elde edersiniz. Özel tasarım ve bükümlü panolar da müşterinin isteğine göre farklı şekiller alabilirler. Panonun şekline göre görsel baskısı da uygun olarak yapılır.Showroom sahibi iseniz en güzel ve akılda kalıcı tanıtımları ışıklı reklam panosu kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Panonun üzerine uygulanan görsel kaliteli baskı olduğu için görsel görüntüsü canlı ve yüksek çözünürlükte olur. Marka oluşumu için etkili bir reklamdır.

Lightbox Fiyatları

Lightbox tanıtım panoları farklı modellere sahip olduğu için fiyat seçenekleri de çeşitlidir. İhtiyacınız olan modeli uygun fiyat seçenekleri ile online olarak sipariş edebilirsiniz. Dayanıklı ve kaliteli ürünler olduğu için bir kere aldığınızda uzun zaman kullanabilirsiniz.Bir ortama ışıklı pano koyduğunuzda ortamı hemen canlandırır ve bir farklılık katar. Otellerde de en çok kullanılan tanıtım araçlarından biridir. En büyük avantajlarından biri de görsel baskıların kolayca değişebilmesidir. Bu özellik sayesinde her zaman aynı görseli kullanmak zorunda kalmazsınız.Bekleme odası, doktor ofisi, şirket ofisi gibi ortamlar için canlandırıcı ve dekorasyon tamamlayıcı etki görürler. Müşterilerinizi ya da ziyaretçilerinizi bu şekilde etkileyebilirsiniz. Işıklı reklam panosu ofis sahibi iseniz yaptığınız işi etkili bir şekilde anlatmak için kullanılırlar.Ürün tanıtımlarınızı ışıklı panolar ile akılda kalıcı şekilde yapabilirsiniz. Işıklı oldukları için bulundukları ortama aydınlatma da sağlamış olurlar. Bir etkinlik düzenleyecekseniz öne çıkaran reklam panoları ile ortamı canlandırabilirsiniz. Işıklı panolar fotoğraf çekimlerinde de parlamaz ve bu sebeple işlevsel bir kullanıma sahiptir.Panonun üzerindeki kumaş gergin bir şekilde kullanıldığı için parlama yapmaz ve dayanıklıdır. Darbe gelse bile yırtılma gibi durumlara karşı dayanıklı üretilmiştir. Panoların en çok kullanıldığı alanlardan biri de alışveriş merkezleridir.Alışveriş merkezinde çok fazla firma olduğu için dikkat çekmek önemlidir. Işıklı panolar ihtiyacınız olanı size sağlar.

Lightbox Profili

Ledbox ürünleri kumaş baskılar ile kullanılır ve kumaşlar da panele profiller ile tutturulur. İşlem oldukça basittir ve kurulum da hızlı gerçekleşir. Duvara monte edilebilen modeller ile her zaman kaliteli bir tanıtım aracı elde etmiş olursunuz.Ürün tanıtımı için de eşsiz araçlar olan ışıklı panolar müşterilerinizin ürünleriniz hakkında hızlı bir şekilde bilgilenmesini sağlar. Sergi yapmak istediğinizde özel tasarım pano modellerini kullanabilir ve farklılık ekleyebilirsiniz.Işıklı panoların en çok etkileyici olduğu alanlardan biri de vitrinlerdir. Göze çarpan ışıklı görseller sayesinde müşterilerin dikkatini günün her saatinde çekebilirsiniz. Led aydınlatma kullanıldığı için çok az elektrik harcar ve faturaya etki etmezler. Yeni nesil tabela artık her firmanın kullandığı bir tanıtım aracı olmuştur.En son teknoloji panolar ile sabit görseller değil hareketli görüntüler de elde edebilirsiniz. Dinamik panolar müşterilerin ilgisini her zaman daha fazla çeker. Fuarlar da Lightbox panolarının en çok kullanıldığı yerlerden biridir.Işıklı panolar sayesinde kalabalık fuar salonunda firmanız hemen ilgiyi çeker ve daha fazla görünür olur. Fuar tanıtımlarınızı ışıklı pano üzerinden kolayca yapabilir ve insanlara daha iddialı bir biçimde ulaşabilirsiniz. Kurulumu kolay olduğu için fuar alanlarında pratik bir kullanım sağlar.Müzeler ışıklı panoları kullanan alanlardan biridir. Bilgi verme amaçlı hazırlanan ışıklı panolar gezmeye gelenlerin daha hızlı bir şekilde bilgiye ulaşmasını sağlar.

Lightbox Baskı

Ledbox kullanımı günümüzde oldukça artmıştır ve reklam yapmak isteyen her sektörden firmalar ışıklı panoları tercih ederler. Modelleri çeşitli olduğundan dolayı farklı fiyat seçeneklerine sahip olurlar.Tek taraflı alabilir ya da ihtiyaca göre çift baskılı, ayaklı modeller tercih edebilirsiniz. Bir kere aldığınızda üzerindeki kumaşı değiştirerek kullanabileceğinizden firmanız için doğru bir yatırım yapmış olursunuz. Özel tasarım yapılabildiği için fiyatlar da tasarıma göre ortaya çıkar.Uv baskı kullanılarak gerçekleştirilen baskılar canlı ve kaliteli bir görünüm sunar. Kumaş baskı olduğu için yırtılma, kırışma gibi durumlar yaşanmaz ve baskı kolayca değiştirilebilir. Uv baskı 2 katmandan oluşan kaliteli ve uzun süre kalıcı bir baskıdır. Kumaş malzemesi doğaldır ve doğaya zararı yoktur. Yeni nesil tabela kullanımı çevre dostu bir uygulamadır.Görsel baskılarında kullanılan boyalar kimyasal içermediğinden insan sağlığına uygun olan ürünlerdir. Kumaş baskı diğer baskı türlerine göre insan sağlığı için daha uygundur. Uv baskı yapıldığı zaman oluşan baskı ekran kalitesinde olur. Hem çevre dostu hem de yüksek kaliteye sahip bir ürün elde etmiş olursunuz.Panoda kullanılan kumaş ve baskı yöntemi kaliteli olmalıdır. Kaliteli malzeme kullanıldığında yüksek etkiye sahip olan bir reklam panosu elde etmiş olursunuz. Baskı sırasında kullanılacak olan boya da kaliteli olmalıdır. Firmanızın müşterilere en iyi şekilde tanıtımı ışıklı panolar sayesinde gerçekleşir.